خرید و فروش انواع کانکس کارکرده

کانکس اسکان آسايش

خرید و فروش انواع کانکس کارکرده

خرید کانکس دست دوم- کانکس کارکرده - کانکس کهنه

فروش کانکس دست دوم- کانکس کارکردهکانکس کهنه

کانکس کارکرده

شرکت اسکان آسایش علاوه بر اینکه تولید کننده کانکس و سازه های پیش ساخته می باشد، کار خرید و فروش کانکس دست دوم و کانکس کارکرده را نیز انجام می دهد. با توجه به اینکه در بعضی مواقع توان مالی مشتریان ما برای خرید کانکس نو کافی نمی باشد، شرکت اسکان آسایش جهت رفاه حال مشتریان خرید کانکس های دست دوم و کارکرده خود را پیشنهاد می نماید.

کانکس اسکان آسایش همچنین با استفاده از پل های ارتباطی خود با مشتریان اقدام به خرید کانکس کارکرده و دست دوم شما مشتریان عزیز می نماید.

بسیاری از مشتریان بعد از اتمام پروژه های خود یا پایان کار استفاده از کانکس های خود با تعداد زیادی از کانکس های دست دوم، کارکرده، کهنه و پوسیده و آسیب دیده خود مواجه می شوند که نسبت به چگونگی فروش آنها سردرگم می شوند.

شرکت اسکان آسایش همراه با کارشناسان مجرب خود، کانکس دست دوم و کارکرده شما را کارشناسی کرده و با بالاترین قیمت ممکن اقدام به خرید نقدی کانکس کارکرده شما می نماید.

کانکس اسکان آسایش همواره در قراردادهای خود با مشتری گرامی این نکته را نیز قید می نماید که کانکس های فروخته شده را بعد از اتمام کار از مشتریان خریداری می نماید.

اسکان آسایش با ارائه اینگونه خدمات است که سالها توانسته مشتریان خود را در بازار رقابتی حفظ نماید.

همواره جهت خرید کانکس دست دوم ، خرید کانکس کارکرده و کهنه و یا همچنین فروش کانکس دست دوم خود یا فروش کانکس کارکرده خود با شماره تلفن های کارشناسان شرکت اسکان آسایش تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناسان ما جهت بازدید از کانکس دست دوم یا کانکس کارکرده شما به محل مراجعه نموده و با بهترین قیمت کارشناسی اقدام به خرید نقدی کانکس های شما نمایند و همچنین جهت بازدید از کانکس های دست دوم و کانکس های کارکرده شرکت اسکان آسایش هر ساعتی از شبانه روز می توانید به آدرس کارگاه مراجعه کرده  و با یک قیمت توافقی اقدام به خرید کانکس دست دوم و کانکس کارکرده بنمایید.

خرید و فروش کانکس دست دوم و کانکس کارکرده با قیمت مناسب را به ما بسپارید.

 

021-88340335

021-88340336

021-88340337


09124730290 شريفي

09332334143 شريفي

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید