کانکس ارزان

کانکس اسکان آسايش

کانکس ارزان

کانکس سازی ، تولید کانکس ، تولیدکننده کانکس ، کانکس ارزان ،

 

مشتریان کانکس و خانه های پیش ساخته اکثرا و قریب به اتفاق به دنبال قیمت ارزان و کیفیت مناسب می باشند. کانکس ارزان جزو پرطرفدار ترین محصولات در بین مشتریان است. ولی در راستای خرید کانکس ارزان و قیمت مناسب مشتریان باید به برخی از نکات مهم توجه داشته باشند؛ کانکس ارزان باید کیفیتی مطلوب داشته باشد که در عمل نیز مورد تایید باشد. شرکتی می تواند مدعی ارائه کانکس ارزان با کیفیت مناسب باشد که دارای خط تولید کانکس بوده و یا به تعبیری دیگر تولید کننده کانکس باشد.

در حال حاضر در بین شرکتهای فروش کانکس اکثرا فقط دارای دفتر فروش بوده و به عنوان واسطه برای فروش کانکس و خانه های پیش ساخته عمل می کنند. در این حالت چون قیمت تمام شده کانکس برای این واسطه ها بیشتر از تولید کننده می باشد، آنها برای ارائه کانکس ارزان به مشتریان مجبور به کم نمودن کیفیت کانکس می باشند. لذا مشتریان برای خرید کانکس ارزان و به قیمت تولید باید حتما از کانکس سازی و تولیید کننده های کانکس خریداری نمایند.

شرکت اسکان آسایش جزو معدود کانکس سازی هایی می باشد که اقدام به ارائه کانکس ارزان و قیمت پایین می نماید. اسکان آسایش با داشتن خط تولید و کادری مجرب و ماهر بصورت شبانه روزی کانکس هاس روتین با قیمت پایین تولید نموده که در سراسر میهن عزیزمان ایران و حتی خارج از کشور و مخصوصا کشورهای همسایه مورد استفاده قرار می گیرد.

برای خرید کانکس ارزان کافی است با واحد فروش شرکت اسکان آسایش که بصورت شبانه روزی پاسخگوی مشتریان عزیز می باشند تماس حاصل کرده و نوع و تعداد کانکس مورد نظر خود را اعلام نمایید.

 

در انتها باید خدمت شما مشتریان شرکت کانکس اسکان آسایش عرض نماییم که با توجه به نوسانات قیمت متریال و مواد اولیه تولید کانکس که ناشی از نوسانات بیش از حد قیمت دلار قیمت طلا قیمت ارز قیمت فلزات میباشد، انتظار قیمت کانکس بصورت دقیق را از ما نداشته باشند. یعنی دقیقا کانکس همان روزی که آماده و تولید شد به قیمت همان روز محاسبه و فروخته خواهد شد.

 

 

021-88340335

021-88340336

021-88340337

 

09124730290 شريفي

09332334143 شريفي

 

 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید