کانکس اجاره ای در ابعاد مختلف

کانکس اسکان آسايش

کانکس اجاره ای در ابعاد مختلف

کانکس اجاره ای، کانکس کرایه ای ، اجاره کانکس با پایین ترین قیمت

شرکت اسکان آسایش طی عملی بی سابقه برای رفاه حال مشتریان خود اقدام به اجاره دادن کانکسهای خود در ابعاد و انواع و کاربری های مختلف می نماید. کادر مجرب این شرکت با اشراف کامل به نیازهای شما و همچنین درخواست های متعدد مشتریان عزیز مینی بر اجاره گرفتن کانکس در ابتکاری بی سابقه کانکس های خود را در طرح ها ، ابعاد و تعداد مختلف اجاره می دهد. بساری از شرکت های خصوصی و دولتی در پروژه های کوتاه مدت خود جهت اسکان کارگران و کارمندان، هزینه های هنگفتی را برای خرید کانکس متقبل می شوند، که با اجاره گرفتن کانکس و پرداخت اجاره ماهانه از نقدینگی خود به نحو مطلوب تری در پروژه هایشان می توانند استفاده نمایند.

بسیاری از مردم برای اسکان موقت خود در پروژه ها، مناطق قشلاقی و ییلاقی، جهت انبار، مسافرت، کارگران فصلی، کارمندان در اماکن اداری و... علیرغم نیاز همیشگی به کانکس مجبور به صرف هزینه اضافی برای خرید کانکس می شوند.

شرکت اسکان آسایش با در نظر گرفتن شرایط فوق کانکس های خود را در کاربری های زیر اجاره می دهد:

کانکس کارگری – کانکس قشلاقی- کانکس کارگاهی- کانکس مسکونی – کانکس اداری – کانکس ویلایی – کانکس ییلاقی – کانکس انبار – کانکس دفتری- کانکس سالنی – کانکس 6 متری – کانکس 12 متری – کانکس 4 متری – کانکس نگهبانی – کانکس 8 متری – کانکس 10 متری – کانکس فروشگاهی- کیوسک نگهبانی- کانکس مغازه- کانکس مطبوعاتی- دکه نگهبانی- کانکس کپی – کانکس چند اتاقه – کانکس 2 اتاقه- کانکس سرویس بهداشتی – کانکس حمام- کانکس پروژه ای

اگر برای مسافرت های خود به دنبال کاروان و کانکس چرخدار می گردید شرکت اسکان آسایش به شما پیشنهاد می کند به جای خرید کاروان و کانکس چرخدار و صرف هزینه های اضافی، کانکس چرخدار و کاروان های این شرکت را اجاره کنید و از مسافرت خود لذت ببرید و پس از پایان مسافرت آن را بازگردانید.

کانکس اجاره ای

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

 021-88340335

021-88340336

 021-88340337

 

 09124730290 شريفي

09332334143 شريفي

 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید