قیمت کانکس سفارشی

کانکس اسکان آسايش

سوالات قیمت گذاری کانکس

قیمت کانکس های مختلف چرا متفاوت می باشد؟

در قیمت گذاری کانکس چه مواردی تاثیر گذار می باشد؟

چرا قیمت کانکس شرکت های مختلف با یکدیگر متفاوت است؟

سوالات بالا سوالات متداولی می باشند که اکثر مشتریان گرامی جهت خرید کانکس و بعد از کمی تحقیق از خود خواهند پرسید، در ذیل شرکت اسکان آسایش سعی کرده است که برای سوالات شما جواب مناسبی رادر نظر بگیرد تا در هنگام خرید با اطلاعات بیشتر و بسیار راحتر اقدام نمایید.

موارد ذیل در قیمت کانکس تاثیر بسزایی دارند که در بخش های بعدی هر کدام را بصورت مفصل توضیح خواهیم داد:

1-ابعاد کانکس 2- شاسی کانکس 3- اسکلت کانکس 4- ورق بدنه 5- ورق سقف 6- عایق کانکس 7- نمای داخلی کانکس 8- نوع تخته کف کانکس 9- کف پوش کانکس 10- سیستم برق کانکس 11- نوع درب و پنجره کانکس 12- رنگ آمیزی و ضدزنگ کانکس 13- نمای خارجی کانکس 14- زیبایی و فانتزی بودن کانکس

در هنگام خرید موارد فوق را در نظر داشته باشید و همراه با مشخصات فنی آنها را از فروشندگان کانکس بخواهید.

 ابعاد کانکس:

مسلما هر چه ابعاد کانکس بالاتر برود قیمت کانکس نیز افزایش می یابد در کانکس و سازه های پیش ساخته با ابعاد خارج از ابعاد متعارف که باعث می شوند کار بصورت دوقلو، سه قلو و یا چند قلو ساخته شوند چون زمان و تکنولوژی مورد نیاز آنها متفاوت می باشد قیمت آنها نیز بالاتر می رود . کانکس ها و سازه های پیش ساخته دو طبقه و چند طبقه نیز پر هزینه تر خواهد بود.

شاسی کانکس:

در قیمت گذاری شاسی کانکس چندین آیتم تاثیر گذار است.

1- نوع شاسی که تیر آهن می باشد یا قوطی، مسلما شاسی تیر آهن از شاسی قوطی هم پرهزینه تر و هم مقاوم تر می باشد.

2- نوع تیر آهن:بسیاری از شرکت ها و تولید کننده ها تیر آهن های نا مرغوب چینی، ترکی و...استفاده می کنند، ولی شرکت اسکان آسایش مفتخر است تنها شرکتی می باشد که در تولید کانکس خود از تیر آهن های ذوب اهن و فولاد مبارکه استفاده می نماید.

3- نمره تیر آهن: بسته به نوع کانکس، ابعاد کانکس و وزن آن تیر آهن های با نمره های 14، 16، 18و...استفاده می شود.

اسکلت کانکس:

پروفیل های مورد استفاده در ساخت اسکلت کانکس در قیمت کانکس تاثیرگذار می باشد. استفاده از پروفیل های سبک وزن و نامرغوب در ساخت کانکس های بازاری بسیار رواج دارد و باعث تولید کانکس های نامرغوب می شود.شرکت اسکان آسایش با بهره گیری از کادر مجرب و مهندسین طراحی سازه از پروفیلهای سنگین و نیمه سنگین در اسکلت کانکس استفاده می نماید، پروفیلهای مورد استفاده این شرکت اکثراً  پروفیل های 40*40، 60*40، 80*40، 80*80، 90*90 و 100*100 سنگین صادراتی ساوه می باشد.پس در هنگام خرید کانکس وزن کانکس را از ما بخواهید.

ورق بدنه کانکس، ورق سقف کانکس:

در پوشش و نمای بیرونی کانکس نوع ورق و ضخامت ورق حائز اهمیت می باشند. ورق های با ضخامت بالاتر و دارای رنگ کوره ای از لحاظ قیمتی بالاتر و مرغوبتر هستند ورق های مورد استفاده شرکت اسکان آسایش در ساخت کانکس ورق های گالوانیزه دو رورنگ کوره ای فولاد مبارکه می باشد که با ضخامت های مختلف 3/0، 4/0 و5/0 و بالاتر می باشند.

پس نکته بعدی در هنگام خرید کانکس نوع ورق و ضخامت آن را از ما بخواهید.

عایق کانکس:

در بحث عایق کانکس، نوع عایق و ضخامت دانسیته آن اهمیت دارد، انواع عایق های بکار رفته در کانکس عبارتند از پلاستو فوم، پلی استایرن، پشم شیشه، پشم سنگ، پلی اورتان و.. عایق های با ضخامت و دانسیته بالاتر هم مرغوبتر می باشند و هم گران تر

نمای داخلی کانکس:

قیمت کانکس با نماهای داخلی مختلف متفاوت است.نماهای داخلی متفاوتی در کانکس و سازه پیش ساخته مورد استفاده قرار می گیرد.انواع آنها عبارتند از: نمای داخلی MDF( ام دی اف)، نمای داخلی P.V.C( پی وی سی) ، نمای داخلی U.P.V.C، نمای داخلی MDF با ضخامت های مختلف چون 3و6و8و16و18 میل می باشد که در نوع مرغوبتر ام دی اف دارای روکش ملامینه میباشد، انواعP.V.C  که به عنوان نمای داخلی کانکس مورد استفاده قرار می گیرد عبارت است از ساده، چاپی، لمینت دار شرکت اسکان آسایش جهت نمای داخلی کانکس و خانه پیش ساخته خود از P.V.C های کارخانه های معتبر استفاده می نماید.

حتما در هنگام خرید کانکس از مرغوبیت و کیفیت نوع P.V.C و MDF آن مطمئن شوید.

نوع تخته کف کانکس:

مهمترین عامل در طول عمر کف کانکس نوع تخته ای است که در آن به کار می رود.

تخته کف های مختلف که بصورت متداول در کانکس سازی ها مورد اسفاده قرار می گیرد تخته نئوپان می باشدکه بسیار ارزان قیمت و کیفیت آن بسیار پایین می باشد ، این تخته کف در مقابل رطوبت فرم خود را از دست داده و باعث پوسیدگی کف کانکس می گردد.شرکت اسکان آسایش در ساخت کانکس بیشتر از تخته کف های MDF با ضخامت 16و 18 میل استفاده می نماید و همچنین تخته کف های ضدآب چند لایی نیز جهت استفاده کانکس مناطق شرجی کشور نیز استفاده می شود .شایان ذکر است که کف کانکس به وسیله ی قیر کاملا در مقابل رطوبت عایق می گردد. حتما در هنگام خرید کانکس به نوع تخته کف آن نیز توجه فرمایید.

کف پوش کانکس:

کف پوش های مختلف با مقاومت های گوناگون در کانکس مورد استفاده قرار می گیرند که با توجه به کیفیت آنها قیمتشان متفاوت خواهد بود.معمولا کف پوش های دارای P.V.C از کیفیت و قیمت بالاتری برخوردارند.

سیستم برق کانکس:

شرکت اسکان آسایش این افتخار رادارد که در سیستم برق کانکس های خود از کابل ها و سیم های با نمره مناسب استفاده نماید.

همچنین سیم ها وکلیدپریزها و مینیاتوری و جعبه تقسیم ها همگی از نوع مرغوب ایرانی و غیرچینی می باشند.

نوع درب و پنجره کانکس:

درب ها و پنجره های دوجداره U.P.V.C نسبت به درب ها  پنجره های تک جداره آلومینیومی و آهنی با کیفیت تر، عایق تر و گران تر می باشند که در کانکس و اتاق پیش ساخته ای که بحث عایق بودن آن وجود دارد توصیه می شود از درب و پنجره دوجداره U.P.V.C استفاده شود.

نمای خارجی و زیبایی کانکس:

مسلما زیباسازی کانکس بوسیله نماهای مختلف فایبرگلاس، کامپوزیت U.P.V.C و...مستلزم هزینه می باشد.