خرید کانکس بصورت هدفمند

کانکس اسکان آسايش

خرید کانکس

شرکت اسکان آسایش همراه با کادر مجرب فروش خود با اشراف کامل به نیازهای مشتریان گرامی بصورت تمام وقت جوابگوی سوالات شما در امر خرید کانکس و فروش کانکس می باشد.

مشتریان گرامی جهت مشاوره در مورد خرید کانکس یا فروش کانکس بصورت 24 ساعته و در کل ایام هفته می توانند با شماره موبایل 09124730290 تماس حاصل نمایید.

در ذیل نکاتی در مورد خرید کانکس و سایر سازه های پیش ساخته ذکر شده است که می توانند شما را در تهیه و خرید کانکس و یا سازه پیش ساخته مورد نظرتان کمک نماید.

در هنگام خرید کانکس حتما به نکات زیر توجه فرمایید:

1- هدفتان از خرید کانکس چست؟

کانکس شما می تواند کاربری های بسیار متنوع داشته باشد. کانکس می تواند بعنوان اسکان کارگران و کارمندان در پروژه های عمرانی و ساختمانی، اسکان نگهبان، انبار تجهیزات، سرویس بهداشتی، اضافه کردن فضا بوسیله کانکس در آپارتمان ها و پشت بام ها جهت امور مختلفی چون انبار، اتاق کار، اتاق استراحت، اتاق پذیرایی و مهمانی، کاربری اداری، اتاق فرمان، کانکس ویلایی، خانه باغی، ویلای پیش ساخته و... مورد استفاده قرار بگیرند.

2-   کانکس و فضای پیش ساخته شما با چه ابعادی می باشد؟

در هنگام خرید کانکس شما با توجه به نوع استفاده و میزان استفاده از کانکس ابعاد کانکس را انتخاب می نمایید.

3- در کانکس و اتاق پیش ساخته خود چه امکاناتی می خواهید داشته باشید؟

حتما امکاناتی را که می خواهید در کانکس تعبیه شود در هنگام خرید به ما بگویید.

امکاناتی چون فریم کولر آبی، فریم اسپیلت، میزان روشنایی های کانکس، تعداد پریزهای برق و تلفن و لوله کشی داخل کانکس، پارتیشن بندی کانکس، اتاق بندی کانکس، وجود سرویس بهداشتی و حمام در سازه و کانکس، نصب کابینت در کانکس، وجود آبدارخانه و اپن در پیش ساخته و....

با توجه به نیاز و کاربری که به کانکس دارید امکانات آنرا پیش بینی نمایید.

4- حتما قبل از اقدام به خرید کانکس یا سازه پیش ساخته از ما بخواهید که محل نصب و قرارگیری آنرا بازدید نماییم تا کلیه تمهیدات لازم اندیشیده شود، و محل نصب از لحاظ مسیر تریلر و جرثقیل بررسی شده و در صورت لزوم پروژه ساخت کانکس و سازه پیش ساخته در محل اجرا شود.

5- محل قرارگیری سازه پیش ساخته دارای چه شرایط اقلیمی می باشد؟

منطقه جغرافیایی خود را برای کارشناسان شرکت بیان نمایید تا با توجه به شرایط آب و هوایی آن بهترین و مقاوم ترین نوع کانکس و پیش ساخته خود را برای شما در نظر بگیرند.با توجه به شرایط  آب و هوایی کشورمان که دارای مناطق مختلف آب و هوایی می باشد کانکس هایی که در مناطق شرجی و معتدل می خواهند نصب شوندحتما باید شرایط لازم جهت جلوگیری از پوسیدگی و زنگ زدگی در آن رعایت شود. در مناطق با آب و هوای سرد و کوهستانی حتما سازه باید دارای عایق بسیار قوی و مناسب باشد، در مناطق بادخیز وزن کانکس در اولویت قرار می گیرد.

شماره های تماس با واحد فروش:

 


021-88340335

021-88340336

021-88340337

09124730290 شريفي

09332334143 شريفي

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید