صفحه اصلی
یکشنبه, 10 مهر 1401

کانکس اسکان آسايش

آسايش خانه های خود را در کانکس های ما تجربه کنید
راحتی و آسايش بی نظیر
زیبایی در کنار آسايش

پرفروش ترین محصولات


کانکس مسکونی


کانکس اداري


کانکس کارگری


کانکس سرويس ب


کانکس دو طبقه


کانکس نگهباني


کانکس فروشگاهی


کانکس سیار


کانکس امداد

کانکس ساندویچ پانل

کانکس ساندویچ پانل ، سازه ساندویچ پانل و خانه ساندویچ پانل شرکت اسکان آسایش

گالری تصاویر

محصولات

نمای سایدینگ خانه پیش ساخته و کانکس

نمای سایدینگ سازه های پیش ساخته و خانه پیش ساخته شرکت اسکان آسایش

ساخت کانکس و اتاق در پشت بام

ساخت کانکس ، اتاق پیش ساخته ،اتاق کار ، اتاق مطالعه ، سالن جلسات ، اتاق سرور در پشت بام

نمای داخلی کانکس اسکان آسایش

نمای داخلی خانه پیش ساخته و کانکس پیش ساخته شرکت اسکان آسایش

سازه پیش ساخته مورد نظر شما چیست؟

شرکت اسکان آسایش و کادر مجرب آن به شما کمک می کند که براساس نیاز و توان مالی تان سازه پیش ساخته مورد نظر و مناسب خود را انتخاب نمایید. پیشنهاد شرکت اسکان آسایش به شما اینست که ابتدا با انواع سازه های پیش ساخته آشنا شوید تا نوع سازه ای که مناسب نیاز شماست را بشناسید و انتخاب کنید.

انواع سازه های پیش ساخته تولید شرکت اسکان آسایش:

1-سازه جوشی یا کانکسی

2-سازه ساندویچ پانل یا کانکس ساندویچ پانل

کانکس یا سازه جوشی بیشترین کاربرد و روتین ترین سازه مورد استفاده در ایران می باشد، که بیشتر جهت اسکان در پروژه های مختلف عمرانی و ساختمانی، اسکان کارگران و کارمندان، اسکان مهندسان و ...استفاده می  شود.کاربری های مختلف و متنوع کانکس و قیمت مناسب آن نسبت به سایر سازه های پیش ساخته باعث شده است که بیشتر مورد استفاده قرار بگیرند.

از جمله کاربری های کانکس های جوشی می توان به موارد زیر اشاره کرد: کانکس اداری، کانکس تجهیز کارگاه، کانکس خانه، کانکس ویلایی، ساختمان پیش ساخته، کانکس پروژه ای، کانکس اسکان، کانکس تفریحی، کانکس نمازخانه، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس حمام، کانکس فروشگاهی، کانکس رستوران، کانکس دکه گل فروشی و کانکس روزنامه فروشی و کاربری های مختلف دیگر

سوال متداولی که در مورد کانکس اکثرا پیش می آید متریال و ساختار کانکس می باشد که در زیر به آن اشاره می شود:

شرکت اسکان آسایش جهت شفاف سازی و کمک به مشتریان جهت شناخت کانکس طریقه ساخت کانکس از مرحله نخست تا پایان و تکمیل ساخت آن همراه با مواد و متریالی که در ساخت کانکس به کار می  رود را مرحله به مرحله به شرح ذیل بیان می کند:

مرحله آغازین تولید کانکس

ساخت شاسی و استراکچر کانکس

در این مرحله کادر مجرب و با سابقه ی تولید کانکس در خط تولید کانکس شرکت اسکان آسایش با توجه به استانداردها و مهندسی های تولید سازه و متد روز دنیا با استفاده از تیر آهن های ذوب آهن نمره مختلف14، 16، 18 و... شاسی اصلی کانکس را ساخته که یا بصورت دور کلاف یا اسکی می باشد و با استفاده از پروفیل های 40×40و 60×40و80×40 سنگین پانزده و نیم کیلویی صادراتی ساوه اقدام به ساخت اسکلت اصلی کانکس می نمایند.

حداقل و حداکثر فاصله های پرو فیل ها و قیدها در کف و بدنه و سقف کانکس جهت استحکام، جلوگیری از لرزش و سستی استراکچر توسط نیروهای مجرب رعایت می شود. جوشکاری در کل سازه با استفاده از الکترودهای حرفه ای و برند انجام می شود.جوش ها بصورت ممتد و در فاصله های مناسب انجام می شود تا در هنگام حمل و نقل از پیچش اسکلت کانکس جلوگیری شود.

برای مشاهده ی پروسه تولید کانکس بصورت تصویری اینجا کلیک نمایید

مرحله بعد در تولید کانکس، اجرای ضد زنگ زینکرومات با ضخامت مناسب حدودا 80میکرون بر روی کل سازه، شرکت اسکان آسایش برخلاف بیشتر تولید کننده های کانکس که این مرحله را انجام نمی دهند و یا بصورت ناقص انجام می دهند اجرای ضد زنگ برروی کل استراکچر کانکس را بصورت کامل انجام داده تا از پوسیدگی و زنگ زدگی بدنه ی کانکس در شرایط آب و هوایی مختلف جلوگیری نموده و موجبات رضایت و خشنودی مشتریان را بعمل آورد.

مرحله  ورق کوبی:

در این مرحله از خط تولید کانکس، ورق های فرم دار گالوانیزه بر روی اسکلت ساخته شده نصب می شوند. ورق های گالوانیزه ای که برای این مرحله استفاده می شوند دارای ضخامت های مختلف 0/4، 0/5، 0/6 و به بالا می باشند و دارای دو رو رنگ الکترو استاتیک کوره ای و فولاد  مبارکه ی سپاهان می باشند.

در این مرحله که توسط کادر با تجربه شرکت اسکان آسایش تکمیل و ورق کوبی انجام می شود، ورق های بدنه به وسیله پیچ های سرمته ای ساخت تایوان یا پرچ های فولادی مربوط به شرکت پرچ ساز به استراکچر مربوطه متصل می شوند، ورق های گالوانیزه سقف که بصورت سینوسی(کرکره ای) یا صاف می باشند بوسیله پیچ های دارای واشر پلاستیکی (جهت آب بندی و جلوگیری از نفوذ آب ) بر روی سقف سازه نصب می شوند و بوسیله چسب ماستیک و نوارهای گالوانیزه کاملا عایق بندی و آب بندی می شوند.

مرحله عایق بندی کانکس:

در این مرحله از خط تولید کانکس، از عایق های مختلفی چون پلاستو فوم یا پلی استایرن پشم شیشه و پشم سنگ جهت عایق کردن کانکس در مقابل گرما و سرما و آلودگی های صوتی استفاده می شود. از مشخصه های بارز شرکت اسکان آسایش استفاده از عایق های مناسب با دانسیته ی بالا جهت عایق بهتر کانکس درمقابل دما و صوت می باشد.

مرحله نصب تخته کف:

شرکت اسکان آسایش جهت تولید کف کانکس خود از تخته های مختلف و مرغوبی چون MDF کاسپین، MDF کارون و تخته کف های اندونزی و انواع تخته کف های چند لایی و ضدآب با ضخامت های 16، 18و... استفاده می کند.شایان ذکر است این شرکت جهت عایق کردن کف کانکس خود و جلوگیری از پوسیدگی کف عمل قیرپاشی کف کانکس و تخته ها راانجام داده تا بر تفاوت کانکس های خود با کانکس های بازاری بیافزاید.

مرحله تکمیل نمای داخلی:

شرکت اسکان آسایش از نماهای مختلفی جهت تکمیل نمای داخلی کانکس خود استفاده می نماید که بر اساس سلیقه و خواست مشتری می تواند موارد مختلفی چون   MDF 3 و6و8و16 میل با روکش و لمینت ملامینه یا انواع P.V.C های مرغوب شرکت های معتبری چون کمپارس، آذران پلاستیک و دودمان باشد. نوع P.V.C می تواند لمینت دار یا چاپی و یا ساده باشد.

کادر مجرب شرکت اسکان آسایش در تکمیل نمای داخلی کانکس از متدهای روز دنیا در طراحی دکوراسیون و روانشناسی رنگ استفاده می نماید

نصب درب و پنجره ها:

در این مرحله درب و پنجره های کانکس نصب و آب بندی می شوند. درب و پنجره های کانکس می تواند آهنی، آلومینیومی و یا U.P.V.C  باشد،شیشه ها جهت هرچه بیشتر بودن عایق بصورت دو جداره می باشد، نصب حفاز فرفورژه بر روی پنجره ها و درب جهت امنیت و زیبایی کانکس توسط کادر شرکت اسکان آسایش انجام می گردد.

نصب آبرو و آبچکان و فلاشینگ بر روی درب و پنجره ها نیز صورت می گیرد

نصب کف پوش:

کف پوش های مختلفی چون کف پوش پشت کتان ، کف پوش پشت نمدی، کف پوش LG، کف پوش طرح LG، کف پوش U.P.V.C و .. در این مرحله بر روی کار نصب شده و توسط تسمه های آلومینیومی یا P.V.C بر روی کار مستحکم می شوند.

اجرای سیستم برق:

شرکت اسکان آسایش جهت سیم کشی و سیستم برق کانکس های خود از مهندسین برق و کادر مجرب در این زمینه استفاده می نماید، استفاده از سیم های افشان و استاندارد و 5/2 و 4و 6 از مشخصه های سیم کشی این شرکت می باشد.

نصب کلید و پریزهای دلند و چراغ های تونلی و دیواری مرغوب ایرانی، نصب لامپ های کم مصرف و گارانتی دار و فیوزها و جعبه تقسیم های آلمانی و غیر چینی از مشخصه های سیستم برق کانکس های این شرکت می باشد.

رنگ آمیزی:

بعد از هوک گذاری که ازهوک های نمره 16و 18و 20و...استفاده می شود و تکمیل کل کانکس، جهت زیبا سازی کانکس از رنگ های با کیفیت عالی طبق سلیقه ی مشتری استفاده می شود.

سازه ساندویچ پانل یا کانکس ساندویچ پانل:

در کانکس یا سازه ساندویچ پانل به جای اسفاده از ورق گالوانیزه و علایق پلاستوفوم از پنل های ساندویچ پانل استفاده می شود.

ساندویچ پانل متشکل از دو ورق گالوانیزه یا آلوزینگ و یا آلومینیوم می باشد که بوسیله ی عایق پلی اورتان یا پلی استایرن بصورت تزریقی می باشد و در ضخا مت های مختلف 4تا 25 سانتی متر مورد استفاده قرار می گیرند. ساندویچ پانل عایق بسیار مناسبی در برابر صدا و گرما و سرما می باشد، تا حدی که در ساخت کانکس های یخچالی و سردخانه ای از ساندویچ پانل استفاده می شود.

روال ساخت کانکس و سازه ساندویچ پانل همانند ساخت کابین ها و سازه های کانکس می باشد.

با این صورت که استراکچر شاسی اصلی از تیر آهن و IPE های ذوب آهن اصفهان با نمره های 14و 16و 18و... می باشد که بصورت دور کلاف و اسکی می باشد و در ساخت اسکلت از پروفیل ها و قوطی های

 40 ×40 و 60×40 و 80×40 وستون های 80×80 و 90×90 و 100×100 های سنگین صادراتی ساوه استفاده می شود.

پوشش داخلی و خارجی چه در بدنه وچه در سقف از ساندویچ پانل دو رو ورق آلوزینک با ضخامت 4 یا 6 سانتی متر همراه باایزوگام فویل دار زرورقی می باشد.در آب بندی درزها و اورلپ ها از چسب های ماستیک بی رنگ و هم رنگ استفاده می شود.

بر روی نمای ساندویچ پانل هم در نمای بیرونی و هم در نمای داخلی می توان انواع نماهای P.V.C ، کامپوزیت و فایبر گلاس در طرح های آجری، چوبی، طرح چوب و...نیز استفاده کرد تا سادگی نمای ساندویچ پانل به یک نمای شیک و زیبا تبدیل شود.

برای مشاهده انواع نمای داخلی کلیک نمایید.

استفاده از درب و پنجره های U.P.V.C دوجداره دارای گاز آرگون در کانکس ساندویچ پانل باعث عایق هرچه بیشتر کانکس می شود. قیر پاشی کف سازه یا استفاده از ساندویچ پانل در کف کانکس نیز راه دیگری برای عایق کردن سازه ساندویچ پانل می باشد.در کف کابین ساندویچ پانل ا زکف پوش های مختلف U.P.V.C، P.V.C مشمع پشت گونی ، مشمع پشت نمدی ، پارکت ، کف پوش LG، طرح پارکت و طرح LG استفاده می شود.در سیستم روشنایی این نوع کانکس ها مهندسین شرکت اسکان آسایش با توجه به کاربری های کانکس بهترین و مناسب ترین نوع سیم و وسایل روشنایی و کلید پریزها را انتخاب می نمایند.

قیمت کانکس های مختلف چرا متفاوت می باشد؟

در قیمت گذاری کانکس چه مواردی تاثیر گذار می باشند؟

چرا قیمت کانکس شرکت های مختلف با یکدیگر متفاوت است؟

سوالات بالا سوالات متداولی می باشند که اکثر مشتریان گرامی جهت خرید کانکس و بعد از کمی تحقیق از خود خواهند پرسید، در ذیل شرکت اسکان آسایش سعی کرده است که برای سوالات شما جواب مناسبی رادر نظر بگیرد تا در هنگام خرید با اطلاعات بیشتر و بسیار راحتر اقدام نمایید.

موارد ذیل در قیمت کانکس تاثیر بسزایی دارند که در بخش های بعدی هر کدام را بصورت مفصل توضیح  خواهیم داد:

1-    ابعاد کانکس 2- شاسی کانکس 3- اسکلت کانکس 4- ورق بدنه 5- ورق سقف 6- عایق کانکس 7- نمای داخلی کانکس 8- نوع تخته کف کانکس 9- کف پوش کانکس 10- سیستم برق کانکس 11- نوع درب و پنجره کانکس 12- رنگ آمیزی و ضدزنگ کانکس 13- نمای خارجی کانکس 14- زیبایی و فانتزی بودن کانکس

در هنگام خرید موارد فوق را در نظر داشته باشید و همراه با مشخصات فنی آنها را از فروشندگان کانکس بخواهید.

 ابعاد کانکس:

مسلما هر چه ابعاد کانکس بالاتر برود قیمت کانکس نیز افزایش می یابد در کانکس و سازه های پیش ساخته با ابعاد خارج از ابعاد متعارف که باعث می شوند کار بصورت دوقلو، سه قلو و یا چند قلو ساخته شوند چون زمان و تکنولوژی مورد نیاز آنها متفاوت می باشد قیمت آنها نیز بالاتر می رود . کانکس ها و سازه های پیش ساخته دو طبقه و چند طبقه نیز پر هزینه تر خواهد بود.

شاسی کانکس:

در قیمت گذاری شاسی کانکس چندین آیتم تاثیر گذار است.1- نوع شاسی که تیر آهن می باشد یا قوطی، مسلما شاسی تیر آهن از شاسی قوطی هم پرهزینه تر و هم مقاوم تر می باشد2- نوع تیر آهن:بسیاری از شرکت ها و تولید کننده ها تیر آهن های نا مرغوب چینی، ترکی و...استفاده می کنند، ولی شرکت اسکان آسایش مفتخر است تنها شرکتی می باشد که در تولید کانکس خود از تیر آهن های ذوب اهن و فولاد مبارکه استفاده می نماید.3- نمره تیر آهن: بسته به نوع کانکس، ابعاد کانکس و وزن آن تیر آهن های با نمره های 14، 16، 18و...استفاده می شود.

اسکلت کانکس:

پروفیل های مورد استفاده در ساخت اسکلت کانکس در قیمت کانکس تاثیرگذار می باشد. استفاده از پروفیل های سبک وزن و نامرغوب در ساخت کانکس های بازاری بسیار رواج دارد و باعث تولید کانکس های نامرغوب می شود.شرکت اسکان آسایش با بهره گیری از کادر مجرب و مهندسین طراحی سازه از پروفیلهای سنگین و نیمه سنگین در اسکلت کانکس استفاده می نماید، پروفیلهای مورد استفاده این شرکت اکثراً  پروفیل های 40×40، 60×40، 80×40، 80×80، 90×90 و 100×100 سنگین صادراتی ساوه می باشد.پس در هنگام خرید کانکس وزن کانکس را از ما بخواهید.

ورق بدنه کانکس، ورق سقف کانکس:

در پوشش و نمای بیرونی کانکس نوع ورق و ضخامت ورق حائز اهمیت می باشند. ورق های با ضخامت بالاتر و دارای رنگ کوره ای از لحاظ قیمتی بالاتر و مرغوبتر هستند ورق های مورد استفاده شرکت اسکان آسایش در ساخت کانکس ورق های گالوانیزه دو رورنگ کوره ای فولاد مبارکه می باشد که با ضخامت های مختلف 3/0، 4/0 و5/0 و بالاتر می باشند.

پس نکته بعدی در هنگام خرید کانکس نوع ورق و ضخامت آن را از ما بخواهید.

عایق کانکس:

در بحث عایق کانکس، نوع عایق و ضخامت دانسیته آن اهمیت دارد، انواع عایق های بکار رفته در کانکس عبارتند از پلاستو فوم، پلی استایرن، پشم شیشه، پشم سنگ، پلی اورتان و.. عایق های با ضخامت و دانسیته بالاتر هم مرغوبتر می باشند و هم گران تر

نمای داخلی کانکس:

قیمت کانکس با نماهای داخلی مختلف متفاوت است.نماهای داخلی متفاوتی در کانکس و سازه پیش ساخته مورد استفاده قرار می گیرد.انواع آنها عبارتند از: نمای داخلی MDF( ام دی اف)، نمای داخلی P.V.C( پی وی سی) ، نمای داخلی U.P.V.C، نمای داخلی MDF با ضخامت های مختلف چون 3و6و8و16و18 میل می باشد که در نوع مرغوبتر ام دی اف دارای روکش ملامینه میباشد، انواعP.V.C  که به عنوان نمای داخلی کانکس مورد استفاده قرار می گیرد عبارت است از ساده، چاپی، لمینت دار شرکت اسکان آسایش جهت نمای داخلی کانکس و خانه پیش ساخته خود از P.V.C های کارخانه های معتبر استفاده می نماید.

حتما در هنگام خرید کانکس از مرغوبیت و کیفیت نوع P.V.C و MDF آن مطمئن شوید.

نوع تخته کف کانکس:

مهمترین عامل در طول عمر کف کانکس نوع تخته ای است که در آن به کار می رود.

تخته کف های مختلف که بصورت متداول در کانکس سازی ها مورد اسفاده قرار می گیرد تخته نئوپان می باشدکه بسیار ارزان قیمت و کیفیت آن بسیار پایین می باشد ، این تخته کف در مقابل رطوبت فرم خود را از دست داده و باعث پوسیدگی کف کانکس می گردد.شرکت اسکان آسایش در ساخت کانکس بیشتر از تخته کف های MDF با ضخامت 16و 18 میل استفاده می نماید و همچنین تخته کف های ضدآب چند لایی نیز جهت استفاده کانکس مناطق شرجی کشور نیز استفاده می شود .شایان ذکر است که کف کانکس به وسیله ی قیر کاملا در مقابل رطوبت عایق می گردد. حتما در هنگام خرید کانکس به نوع تخته کف آن نیز توجه فرمایید.

کف پوش کانکس:

کف پوش های مختلف با مقاومت های گوناگون در کانکس مورد استفاده قرار می گیرند که با توجه به کیفیت آنها قیمتشان متفاوت خواهد بود.معمولا کف پوش های دارای P.V.C از کیفیت و قیمت بالاتری برخوردارند.

سیستم برق کانکس:

شرکت اسکان آسایش این افتخار رادارد که در سیستم برق کانکس های خود از کابل ها و سیم های با نمره مناسب استفاده نماید.

همچنین سیم ها وکلیدپریزها و مینیاتوری و جعبه تقسیم ها همگی از نوع مرغوب ایرانی و غیرچینی می باشند.

نوع درب و پنجره کانکس:

درب ها و پنجره های دوجداره U.P.V.C نسبت به درب ها  پنجره های تک جداره آلومینیومی و آهنی با کیفیت تر، عایق تر و گران تر می باشند که در کانکس و اتاق پیش ساخته ای که بحث عایق بودن آن وجود دارد توصیه می شود از درب و پنجره دوجداره U.P.V.C استفاده شود.

نمای خارجی و زیبایی کانکس:

مسلما زیباسازی کانکس بوسیله نماهای مختلف فایبرگلاس، کامپوزیت U.P.V.C و...مستلزم هزینه می باشد.